Read Comments

Zwiedzaj Nowy Jork i ucz się języka!

Odkryj Nowy Jork

Nowy Jork to dla wielu osób wymarzony kierunek wakacyjnego wyjazdu. To miasto, które działa na wyobraźnię. Jest symbolem popkultury, pojawia się w wielu filmach, serialach i książkach. Żółte taksówki, drapacze chmur, Empire State Building, Statua Wolności – to znaki rozpoznawcze tego miasta. Wielu turystów spędza tutaj tylko kilka dni. Istnieje jednak świetna alternatywa, która pozwala na dogłębne poznanie miasta, które “nigdy nie śpi”.

Nowy Jork – idealne miejsce na kurs językowy

Pobyt w Nowym Jorku można połączyć z wyjazdem na kurs językowy. Taka kombinacja to wspaniała okazja do podszkolenia języka i zwiedzania “Big Apple”. To szansa na poznanie tego niesamowitego miasta od podszewki.

Kurs językowy w Nowym Jorku – dla kogo?

Dla kogo są takie kursy językowe? Zdecydowanie dla osób, które chcą w krótkim czasie polepszyć swój poziom angielskiego. Taki kurs to skok na głęboką wodę i gwarancja świetnego opanowania języka. Kurs językowy w Nowym Jorku to szansa na poznanie nowojorskiego stylu życia. Miłośnicy wielkich miast i drapaczy chmur nie będą zawiedzeni – Nowy Jork cały czas tętni życiem.

Jak wyglądają kursy językowe w Nowym Jorku?

Do Nowego Jorku można wyjechać na różnego rodzaju kursy językowe: kursy biznesowe, na wizie studenckiej, na wizie turystycznej. Kursy te zazwyczaj są dostępne w opcjach intensywnej i regularnej nauki. Oprócz tego, oferowane są też kursy przygotowujące do certyfikatów językowych takich jak EFC, TOEFL czy IELTS. Podczas kursu językowego w Nowym Jorku można wybrać zakwaterowanie w szkolnej rezydencji, w hotelu, w mieszkaniach studenckich lub u rodziny goszczącej. Każda z tych opcji ma wiele zalet, największą jest jednak konieczność używania języka angielskiego także po zajęciach. Szkoły językowe w Nowym Jorku mieszczą się na Manhatanie, w samym sercu miasta. Daje to jedyną w swoim rodzaju możliwość doświadczenia tętniącej życia metropolii. Czas wolny możesz spędzać w Central Parku albo odkrywając wystawy w Metropolitan Museum of Art czy w Museum of Modern Art. Szkoły językowe gwarantują też bogaty program zajęć dodatkowych czy weekendowych wycieczek.

Kursy językowe w USA – wybierz Nowy Jork!

Kurs językowy w Nowym Jorku to szansa na naukę angielskiego od native speakerów i nawiązanie międzynarodowych przyjaźni. To też szczególne doświadczenie, jedyne w swoim rodzaju, które jest świetną inwestycją w przyszłość. Dzięki kursom językowym w Nowym Jorku możesz odkryć to ekscytujące miasto, odwiedzić wyjątkowe miejsca i przeżyć największą przygodę w życiu. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nowy-jork/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *